اَرس – معرفی نوع جدیدی از مزوتراپی پوست و مو

 

mhderma ، مزوتراپی ارس (راه حل های زیبایی احیا کننده پیشرفته) را معرفی می کند که توسط CMed Aesthetics ساخته شده است که تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی نوآورانه را ارائه می دهد. این سه راه حل مبتکرانه مزوتراپی با درمان های ترکیبی میکرونیدلینگ و در ترکیب با مجموعه ای از درمان های ارائه شده در Skin Deep استفاده خواهند شد.

سه راه حل مزوتراپی عبارتند از:

Ares AA – Anti Age

Ares AO- Anti-Oxidant

Ares AK – Dermo Restructurant

 

مزایای کوکتل های مزوتراپی آرس برای پوست شما:

AK – بازسازی کننده پوست(AK – Dermo Restructurant)

Ares AK یک محرک متابولیک و مرطوب کننده است که ظاهر خسته و جای زخم را درمان می کند.

اجزای اصلی AK شامل اسیدهای هیالورونیک با دو وزن مولکولی متفاوت، یکی کم وزن یکی زیاد، اسید سوکسینیک و 14 اسید آمینه است.

اسید سوکسینیک در داخل میتوکندری سلول تولید می‌شود، میتوکندری‌ها نقش حیاتی در پوست دارند و انرژی را برای فرآیندهایی مانند سیگنال‌دهی سلولی، بهبود زخم و رنگدانه‌ها تامین می‌کنند. اسید سوکسینیک فرآیندهای متابولیک را تسریع می کند که باعث جوانسازی پوست می شود و در نهایت می تواند به افزایش استحکام و کشسانی پوست کمک کند. نشان داده شده است که التهاب را کاهش می دهد، سبوم اضافی را کاهش می دهد و لکه های تیره را محو می کند.

پپتیدهای موجود در AK باعث رشد سلولی، سنتز کلاژن، سنتز الاستین و تولید گلیکوزامینوگلیکان می شوند.

تعدیل کننده ها شامل پپتیدهای مس برای تحریک فیبروبلاست های پوستی و فاکتورهای رشد اندوتلیال عروقی هستند. الیگوپپتید – 34 برای تعدیل فعالیت ملانین و تیروزیناز و کاهش چربی تولید رنگدانه. پپتید پال تترا -7 پاسخ های التهابی غیر ضروری را مهار می کند.

Ares AA – Anti Age

برای کاهش چین و چروک و بازیابی حالت ارتجاعی با سنتز کلاژن، اسید هیالورونیک و الاستین ساخته شده است.

فرموله شده با استفاده از وزن سه گانه اسیدهای هیالورونیک و پپتیدها برای بهبود بافت سطحی از سطح پوست. اثر مشابه بوتاکس از پنتاپپتید-3 باعث بهبود فوری می شود. Oligopeptide -34 بافت و رنگ پوست را بهبود می بخشد، myristoyl pentapeptide -8 بازسازی پوست و میکروسیرکولاسیون را بهبود می بخشد و بافت و درخشندگی را بهبود می بخشد. تری پپتید -29 سنتز کلاژن را افزایش می دهد.

ترکیب قدرتمند HA و پپتیدها ظاهر چین و چروک را کاهش می دهد و ظاهر پوست را جوان می کند.

Ares AO – آنتی اکسیدان (Ares AO- Anti-Oxidant)

آنتی اکسیدان AO یک ترکیب قدرتمند برای درمان پوست هایی است که فاقد درخشندگی هستند و از پیری عکس (پیگمانتاسیون) و کرونو (گلیکاسیون) رنج می برند.

فرمول آنتی اکسیدانی از آسیب رادیکال های آزاد جلوگیری می کند – آسیب رادیکال های آزاد DNA سلول های داخل پوست را تجزیه می کند و مسئول تجزیه کلاژن هستند. این اتم های ناپایدار را می توان به صورت خارجی از سیگار کشیدن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سموم و آلاینده ها معرفی کرد.

AO به کاهش التهاب و تحریک مویرگ ها کمک می کند.

کورکومین رسوب کلاژن را بهبود می بخشد و تحریک فیبروبلاست را افزایش می دهد و به کاهش اثرات پیری بیرونی و درونی که روی پوست قابل مشاهده است کمک می کند. تراکم عروقی بهبود یافته و به آکنه، رنگدانه و پوست های روزاسه کمک می کند.

اسید فرولیک به فرمولاسیون رنگ زرد می دهد، اسید فرولیک آنزیم های پاک کننده را تقویت می کند تا آسیب رادیکال های آزاد را کاهش دهد. از پروتئین های ساختاری مانند کلاژن و الاستین محافظت می کند. تولید رنگدانه را مهار می کند و رنگدانه ها را از بین می برد، رشد سلول های جدید را تقویت می کند و بهبود زخم را تسریع می کند.
سافرانال اینترلوکین ها را مهار می کند که باعث کاهش التهاب در پوست می شود.

روش جدید احیا کننده زیستی با استفاده از تکنیک مزوتراپی میکروپریکینگ با استفاده از دستگاه میکرو نیدلینگ 1need، تغذیه را مستقیماً به پوست می رساند.

هر محصول حاوی مواد فعال احیا کننده زیستی است و برای نتایج عالی، ایمن و موثر با BioRePeel ترکیب می شود.

پس از مشاوره اولیه و تجزیه و تحلیل پوست، نیازهای شما برطرف می شود و درمان ترکیبی به طور خاص برای نیازهای شما فرموله می شود.